Mājas > Produkti > Optoelektronika > Displeja moduļi - LCD, OLED, grafiskais > DT043BTFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
4127200DT043BTFT attēlsDisplaytech
DT043BTFT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DT043BTFT
  • Apraksts
    LCD DISP TFT 4.3" 480X272
  • ECAD modelis
  • Skatīšanās apgabals
    95.04mm W x 53.86mm H
  • Touchscreen
  • Sērija
  • Citi vārdi
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    Parallel, 24-Bit (RGB)
  • Grafikas krāsa
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Punkta izmērs
  • Punkti pikseļi
    480 x 272
  • Punktura piķis
  • Displeja tips
    TFT - Color
  • Displeja režīms
    Transmissive
  • Diagonālas ekrāna izmērs
    4.3" (109.22mm)
  • Detalizēts apraksts
    Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272