Pieprasīt citātu
Latviešu
3403602ZXSC100-EVAL attēlsDiodes Incorporated
ZXSC100-EVAL
  • Daļas numurs
    ZXSC100-EVAL
  • Apraksts
    BOARD EVALUATION FOR ZXSC100
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    3.3V
  • Spriegums - ievade
    0.93 V ~ 3.5 V
  • Izmantotā IC / daļa
    ZXSC100
  • Piegādāts saturs
    Board(s)
  • Sērija
  • Regulatora topoloģija
    Boost
  • Jauda - izlaide
    330mW
  • Izejas un tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Galvenais mērķis
    DC/DC, Step Up
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
  • Detalizēts apraksts
    ZXSC100 DC/DC, Step Up Evaluation Board
  • Pašreizējais - izlaide
    100mA