Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > ZLLS400TC
Pieprasīt citātu
Latviešu
2878888ZLLS400TC attēlsDiodes Incorporated
ZLLS400TC
  • Daļas numurs
    ZLLS400TC
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 40V 520MA SOD323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    500mV @ 400mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-323
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    3ns
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-76, SOD-323
  • Darba temperatūra - savienojums
    150°C (Max)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 40V 520mA (DC) Surface Mount SOD-323
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    10µA @ 30V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    520mA (DC)
  • Ietilpība @ Vr, F
    15pF @ 30V, 1MHz