Pieprasīt citātu
Latviešu
PI90LVB044LE
  • Daļas numurs
    PI90LVB044LE
  • Apraksts
    IC LVDS DUAL 2X2 CROSSPT 28TSSOP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma piegādes avots
    Single Supply
  • Spriegums - piegāde
    3 V ~ 3.6 V
  • Tips
    Crosspoint Switch
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-TSSOP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C