Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Saskarne - analogie slēdži - īpaša nolūka > PI3V314BE
Pieprasīt citātu
Latviešu
1856331PI3V314BE attēlsDiodes Incorporated
PI3V314BE
  • Daļas numurs
    PI3V314BE
  • Apraksts
    IC VIDEO MUX/DEMUX 4X1 40BQSOP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Supply, Single (V +)
    2.5V, 3.3V
  • Spriegums - piegāde, divkāršs (V ±)
  • Pārslēgt ķēdi
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    40-BQSOP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    40-FSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • On-State Resistance (Max)
    8 Ohm
  • Kanālu skaits
    3
  • Multiplexer / Demultiplexer Circuit
    4:1
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    RGB
  • Detalizēts apraksts
    Video Switch IC 3 Channel 40-BQSOP
  • Bāzes daļas numurs
    PI3V314
  • Pieteikumi
    Video
  • -3db Joslas platums
    375MHz