Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > MBRB20200CT
Pieprasīt citātu
Latviešu
5342842MBRB20200CT attēlsDiodes Incorporated
MBRB20200CT
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    MBRB20200CT
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    890mV @ 10A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263AB (D²PAK)
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Citi vārdi
    MBRB20200CTDI
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100µA @ 200V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    10A