Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > FN1600044
Pieprasīt citātu
Latviešu
3399265FN1600044 attēlsDiodes Incorporated
FN1600044
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FN1600044
  • Apraksts
    OSCILLATOR XO 16.000MHZ CMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    SaRonix-eCera™ FN
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    CMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Biežums
    16MHz
  • Detalizēts apraksts
    16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    15mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Bāzes rezonators
    Crystal
FN15998_RONDA-O-C
FN15998_RONDA-O-C
Apraksts: LENS CLEAR ASYMMETRICAL SOCKET
Ražotāji: LEDiL
FN15974_RONDA-REC-90-C
FN15974_RONDA-REC-90-C
Apraksts: ASSEMBLYROUND1 POS69,9MM (D)14,6
Ražotāji: LEDiL
FN16443_STELLA-G2-VSM
FN16443_STELLA-G2-VSM
Apraksts: LENS CLEAR ASYMMETR SCRW SOCKET
FN1630023
FN1630023
Apraksts: OSCILLATOR XO 16.384MHZ CMOS SMD