Pieprasīt citātu
Latviešu
5027879DMC2004LPK-7 attēlsDiodes Incorporated
DMC2004LPK-7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DMC2004LPK-7
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    1V @ 250µA
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    X1-DFN1612-6
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    550 mOhm @ 540mA, 4.5V
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Citi vārdi
    DMC2004LPK-7-ND
    DMC2004LPK-7DITR
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    150pF @ 16V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
  • FET tips
    N and P-Channel
  • FET iezīme
    Logic Level Gate
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    20V