Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > S24SE3R306PDFA
Pieprasīt citātu
Latviešu
278496S24SE3R306PDFA attēlsDelta Electronics
S24SE3R306PDFA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    S24SE3R306PDFA
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 3.3V 20W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    3.3V
  • Spriegums - Izolācija
    1.6kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    9V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Tips
    Isolated Module
  • Izmērs / Izmēri
    1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Sērija
    S24SE
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    6-DIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, UVLO
  • Efektivitāte
    87%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 9V - 36V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    6A