Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > PM05S065A
Pieprasīt citātu
Latviešu
5921014PM05S065A attēlsDelta Electronics
PM05S065A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PM05S065A
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 6.5V 3W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    6.5V
  • Spriegums - ieeja (min)
    8V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    32V
  • Tips
    Linear Regulator Replacement
  • Izmērs / Izmēri
    0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm)
  • Sērija
    PM05S
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    3-SIP Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 90°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    OCP, OTP, SCP
  • Efektivitāte
    95%
  • Detalizēts apraksts
    Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 8V - 32V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    500mA