Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > E48SC32005NRAH
Pieprasīt citātu
Latviešu
E48SC32005NRAH
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    E48SC32005NRAH
  • Apraksts
    EB, 36 72VIN, 32V, 5A, ANALOG, H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    32V
  • Spriegums - Izolācija
    2.25kV
  • Spriegums - ieeja (min)
    36V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    72V
  • Tips
    Isolated Module
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Eighth Brick
  • Izmērs / Izmēri
    2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.7mm)
  • Sērija
    Delphi E48SC
  • Jauda (vatos)
    160W
  • Iepakojums / lieta
    Eighth Brick
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
  • Efektivitāte
    95%
  • Detalizēts apraksts
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 32V 5A 36V - 72V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    5A