Pieprasīt citātu
Latviešu
2620974DSOS-0416-18D attēlsDelta Electronics
DSOS-0416-18D
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DSOS-0416-18D
  • Apraksts
    DC SOLENOID, OPEN FRAME PUSH TYP
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.013 lb (5.9g)
  • Spriegums - nominālā
    18VDC
  • Tips
    Open Frame (Push)
  • Izbeigšanās stils
  • Tehnoloģija
    Electromechanical
  • Insulta garums
    0.060" (1.52mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.622" L x 0.304" W x 0.393" H (15.80mm x 7.72mm x 9.98mm)
  • Shaft Detail
    Round
  • Sērija
    DSOS
  • Jauda (vatos)
    3.6W
  • Citi vārdi
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Cikls
    Intermittent
  • Diametrs - vārpsta
    0.165" (4.19mm)
  • Detalizēts apraksts
    Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Push) Type 0.060" (1.52mm) Stroke 18VDC Chassis Mount
  • DC pretestība (DCR)
    88 Ohm