Pieprasīt citātu
Latviešu
6847421DRP024V480W1BN attēlsDelta Electronics
DRP024V480W1BN
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DRP024V480W1BN
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 480W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    4kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed, Conformal Coated
  • Izmērs / Izmēri
    5.76" L x 4.67" W x 4.76" H (144.0mm x 118.6mm x 121.0mm)
  • Sērija
    CliQ II
  • Jauda (vatos)
    480W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 75°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    20A