Pieprasīt citātu
Latviešu
6018521AMD-12V030W3BA attēlsDelta Electronics
AMD-12V030W3BA
  • Daļas numurs
    AMD-12V030W3BA
  • Apraksts
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.485 lb (219.99g)
  • Spriegums - izlaide
    12V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    4.33" L x 2.44" W x 1.18" H (110.0mm x 62.0mm x 30.0mm)
  • Sērija
    AMD (30W)
  • Izmantotais reģions
    International
  • Jauda (vatos)
    30W
  • Polarizācija
    Positive Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 40°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    300mW (Max)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Cord (Sold Separately)
  • Ieejas savienotājs
    IEC 320-C14
  • Veidlapa
    Desktop (Class I)
  • Efektivitāte
    Level V
  • Detalizēts apraksts
    12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.5A
  • Lentas garums
    59" (1.50m)