Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > AA60S0500D
Pieprasīt citātu
Latviešu
2199309AA60S0500D attēlsDelta Electronics
AA60S0500D
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
90+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AA60S0500D
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 5.1V 60W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    5.1V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm)
  • Sērija
    AA60S
  • Jauda (vatos)
    60W
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 70°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    Yes
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    79%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 5.1V 10A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    10A