Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > 300TDSS84
Pieprasīt citātu
Latviešu
6620353300TDSS84 attēlsDelta Electronics
300TDSS84
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    300TDSS84
  • Apraksts
    LINE FILTER 480VAC 300A CHASS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
  • Spriegums - nominālā AC
    480V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect
  • Sērija
    TDS
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
    3µH
  • Frekvence - ekspluatācija
    50/60Hz
  • Filtra veids
    Three Phase (Delta)
  • Pašreizējais
    300A