Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > TNPW121010R2DETA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2987302TNPW121010R2DETA attēlsDale / Vishay
TNPW121010R2DETA
  • Daļas numurs
    TNPW121010R2DETA
  • Apraksts
    RES 10.2 OHM 0.5% 1/3W 1210
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
  • Pretestība
    10.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.75mm)
  • Detalizēts apraksts
    10.2 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film