Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > TNPW12062K58DETA
Pieprasīt citātu
Latviešu
759856TNPW12062K58DETA attēlsDale / Vishay
TNPW12062K58DETA
  • Daļas numurs
    TNPW12062K58DETA
  • Apraksts
    RES 2.58K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    2.58 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    2.58 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film