Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > TNPW08057K50DETA
Pieprasīt citātu
Latviešu
109545TNPW08057K50DETA attēlsDale / Vishay
TNPW08057K50DETA
  • Daļas numurs
    TNPW08057K50DETA
  • Apraksts
    RES 7.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    7.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    7.5 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film