Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > TNPW060375R0DETA
Pieprasīt citātu
Latviešu
3834463TNPW060375R0DETA attēlsDale / Vishay
TNPW060375R0DETA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TNPW060375R0DETA
  • Apraksts
    RES 75 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Sērija
    TNPW
  • Pretestība
    75 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Military
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    75 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film