Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > ROX2001M80FNLB
Pieprasīt citātu
Latviešu
3164524ROX2001M80FNLB attēlsDale / Vishay
ROX2001M80FNLB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ROX2001M80FNLB
  • Apraksts
    RES 1.8M OHM 1% 6W AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
  • Sērija
    ROX
  • Pretestība
    1.8 MOhms
  • Jauda (vatos)
    6W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 230°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.8 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film