Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RN70D2001FRE6
Pieprasīt citātu
Latviešu
RN70D2001FRE6
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RN70D2001FRE6
  • Apraksts
    RES 2K OHM 3/4W 1% AXIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Sērija
    Military, MIL-R-10509/3, RN70
  • Pretestība
    2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN70D2001FRE6-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film