Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RN65D2803FRE6
Pieprasīt citātu
Latviešu
RN65D2803FRE6
  • Daļas numurs
    RN65D2803FRE6
  • Apraksts
    RES 280K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Sērija
    Military, MIL-R-10509/2, RN65
  • Pretestība
    280 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RN65D2803FRE6-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    38 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    280 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film