Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RN65C2004FRE6
Pieprasīt citātu
Latviešu
6148005RN65C2004FRE6 attēlsDale / Vishay
RN65C2004FRE6
  • Daļas numurs
    RN65C2004FRE6
  • Apraksts
    RES 2M OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Sērija
    Military, MIL-R-10509/2, RN65
  • Pretestība
    2 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RN65C2004FRE6-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film