Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1812RV2R2K
Pieprasīt citātu
Latviešu
1877275ISC1812RV2R2K attēlsDale / Vishay
ISC1812RV2R2K
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ISC1812RV2R2K
  • Apraksts
    FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Materiāls - kodols
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.96MHz
  • Induktivitāte
    2.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    80MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    460 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    390mA