Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1812EB1R5J
Pieprasīt citātu
Latviešu
1140281ISC1812EB1R5J attēlsDale / Vishay
ISC1812EB1R5J
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ISC1812EB1R5J
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5UH 418MA 400 MOHM
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Materiāls - kodols
    Iron Powder
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.96MHz
  • Induktivitāte
    1.5µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    100MHz
  • Detalizēts apraksts
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 418mA 400 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    400 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    418mA