Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1812BN151J
Pieprasīt citātu
Latviešu
6620946ISC1812BN151J attēlsDale / Vishay
ISC1812BN151J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ISC1812BN151J
  • Apraksts
    FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1812
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ISC-1812
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    1812 (4532 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    796kHz
  • Induktivitāte
    150µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.134" (3.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    5MHz
  • Detalizēts apraksts
    150µH Shielded Wirewound Inductor 130mA 4.16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    4.16 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    130mA