Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1210SY680K
Pieprasīt citātu
Latviešu
2609044ISC1210SY680K attēlsDale / Vishay
ISC1210SY680K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ISC1210SY680K
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 90MA 10 OHM SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ISC-1210
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.52MHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.095" (2.41mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    11MHz
  • Detalizēts apraksts
    68µH Shielded Wirewound Inductor 90mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    10 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    90mA