Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ISC1008ER220M
Pieprasīt citātu
Latviešu
ISC1008ER220M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ISC1008ER220M
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 180MA 1.4 OHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ISC-1008
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 1MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.106" (2.70mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    26MHz
  • Detalizēts apraksts
    22µH Shielded Wirewound Inductor 180mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.4 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    180mA