Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > IMS05EB331K
Pieprasīt citātu
Latviešu
538821IMS05EB331K attēlsDale / Vishay
IMS05EB331K
  • Daļas numurs
    IMS05EB331K
  • Apraksts
    FIXED IND 330UH 110MA 6.4 OHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    IMS-5
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    55 @ 790kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    330µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    6.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    330µH Shielded Molded Inductor 110mA 6.4 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    6.4 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    110mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    65mA