Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > IM02EB2R2K
Pieprasīt citātu
Latviešu
6257901IM02EB2R2K attēlsDale / Vishay
IM02EB2R2K
  • Daļas numurs
    IM02EB2R2K
  • Apraksts
    FIXED IND 2.2UH 395MA 400 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    IM
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.9MHz
  • Induktivitāte
    2.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    115MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.2µH Unshielded Molded Inductor 395mA 400 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    400 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    395mA