Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > IM02EB100F
Pieprasīt citātu
Latviešu
IM02EB100F
  • Daļas numurs
    IM02EB100F
  • Apraksts
    IM-2 10 1% EB E2
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±1%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    IM
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    55 @ 7.9MHz
  • Iepakojums
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.9MHz
  • Induktivitāte
    10µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    50MHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    10µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    3.7 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    130mA