Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > IDCP3722ER331M
Pieprasīt citātu
Latviešu
IDCP3722ER331M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IDCP3722ER331M
  • Apraksts
    FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    IDCP-3722
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    330µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.213" (5.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.15 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.15 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    520mA