Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CW005R1000JS73
Pieprasīt citātu
Latviešu
4289295CW005R1000JS73 attēlsDale / Vishay
CW005R1000JS73
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CW005R1000JS73
  • Apraksts
    RES 0.1 OHM 6.5W 5% AXIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
  • Sērija
    CW
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    6.5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CWD-.10TR
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    100 mOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound