Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CMF553M0100GLEA
Pieprasīt citātu
Latviešu
6236794CMF553M0100GLEA attēlsDale / Vishay
CMF553M0100GLEA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CMF553M0100GLEA
  • Apraksts
    RES 3.01M OHM 1/2W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±150ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
  • Sērija
    CMF
  • Pretestība
    3.01 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3.01 MOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film