Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > AC DC pārveidotāji > P35-100SAX
Pieprasīt citātu
Latviešu
P35-100SAX
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    P35-100SAX
  • Apraksts
    AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    100V
  • Spriegums - ievade
    115 ~ 220 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
  • Sērija
    P3
  • Iepakojums / lieta
    7-DIP Module
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 71°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Iekraušanas noteikumi
    0.2%
  • Line noteikumi
    0.1%
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 150mA 115 ~ 220 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    150mA