Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > P32-200ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
P32-200ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    P32-200ST
  • Apraksts
    AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    200V
  • Spriegums - ievade
    105 ~ 125 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)
  • Sērija
    P3
  • Jauda (vatos)
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 71°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Iespējas
  • Efektivitāte
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 12mA 105 ~ 125 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    12mA
  • Apstiprinājumi
    CE, cURus, UL
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
P32-200SW
P32-200SW
Apraksts: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ražotāji: Daburn
P32-1XE
P32-1XE
Apraksts: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Ražotāji: Daburn
P32-24
P32-24
Apraksts: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT