Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Spiediena sensori, devēji > IPSLU-GP015-D
Pieprasīt citātu
Latviešu
2701117IPSLU-GP015-D attēlsCynergy3
IPSLU-GP015-D
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IPSLU-GP015-D
  • Apraksts
    LW PRSSR TRNS 0-15PSIG 0.5-4.5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    9 V ~ 32 V
  • Izbeigšanās stils
    Connector
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    IPSLU
  • Spiediena tips
    Vented Gauge
  • Ostas stils
    Threaded
  • Ostas lielums
    Male - 1/4" (6.35mm) NPT
  • Iepakojums / lieta
    Cylinder
  • Izvades veids
    Analog Voltage
  • Izeja
    0.5 V ~ 4.5 V
  • Citi vārdi
    IPSLU-GP015-D-ND
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 80°C
  • Darba spiediens
    15 PSI (103.42 kPa)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais spiediens
    75 PSI (517.11 kPa)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Amplified Output, Temperature Compensated
  • Detalizēts apraksts
    Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
  • Precizitāte
    ±0.25%