Pieprasīt citātu
Latviešu
700QR001048150D100230A
  • Daļas numurs
    700QR001048150D100230A
  • Apraksts
    COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - piegāde
    100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
  • Tips
    Time Counter (Hour Meter)
  • Laika formāts
    99999.9hrs
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Sērija
    700
  • Atiestatīt
    External
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 52.00mm Dia
  • Izvades veids
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības režīms
    Up
  • Simbolu skaits rindā
    6
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Voltage
  • Ingress Protection
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • Displeja tips
    LCD - Black Characters
  • Displeja simboli - Augstums
    0.196" (5.00mm)