Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > PM2260D25VRH
Pieprasīt citātu
Latviešu
2629207PM2260D25VRH attēlsCrydom
PM2260D25VRH
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PM2260D25VRH
  • Apraksts
    RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48 ~ 600 V
  • Spriegums - ievade
    4 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Sērija
    PM22
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izvades veids
    AC
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    25A