Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > PFE480D25R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4488672PFE480D25R attēlsCrydom
PFE480D25R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PFE480D25R
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 660V
  • Spriegums - ievade
    15 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-SIP
  • Sērija
    PF, PowerFin™
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    4-SIP
  • Izvades veids
    AC
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    25A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
PFE480D25
PFE480D25
Apraksts: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V