Pieprasīt citātu
Latviešu
1781235M50100THC1600 attēlsCrydom
M50100THC1600
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M50100THC1600
  • Apraksts
    DIODE MODULE 1.6KV 100A
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.2V @ 100A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1600V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Module
  • Ātrums
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Citi vārdi
    CC1934
    M50100THC1600-ND
  • Darba temperatūra - savienojums
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Diode konfigurācija
    3 Common Cathode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 3 Common Cathode Standard 1600V 100A Chassis Mount Module
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    100A