Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > LVD75D60H
Pieprasīt citātu
Latviešu
49621LVD75D60H attēlsCrydom
LVD75D60H
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LVD75D60H
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    3V ~ 75V
  • Spriegums - ievade
    23 ~ 24VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    LVD
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Hockey Puck
  • Izvades veids
    DC
  • On-State Resistance (Max)
    10 mOhms
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    60A