Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > HDC200D120
Pieprasīt citātu
Latviešu
6793277HDC200D120 attēlsCrydom
HDC200D120
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HDC200D120
  • Apraksts
    RELAY SSR CONTACTOR DC 120A 32V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    7 ~ 150 V
  • Spriegums - ievade
    4.5 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Stud
  • Sērija
    HDC
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Hockey Puck
  • Izvades veids
    DC
  • Citi vārdi
    CC1950
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    120A