Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > HD48110-10
Pieprasīt citātu
Latviešu
6730255HD48110-10 attēlsCrydom
HD48110-10
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HD48110-10
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    48V ~ 530V
  • Spriegums - ievade
    3 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    HD48
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Hockey Puck
  • Izvades veids
    AC
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    110A