Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > F1857D1200
Pieprasīt citātu
Latviešu
196242F1857D1200 attēlsCrydom
F1857D1200
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F1857D1200
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 1.2KV 55A MODULE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.4V @ 165A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Module
  • Ātrums
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
    Module
  • Citi vārdi
    CC2561
    F1857D1200-ND
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 1200V 55A (DC) Chassis Mount Module
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    55A (DC)