Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > F1857CAD1200
Pieprasīt citātu
Latviešu
F1857CAD1200
  • Daļas numurs
    F1857CAD1200
  • Apraksts
    DIODE MODULE 1.2KV 55A
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.4V @ 165A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Module
  • Ātrums
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
    Module
  • Darba temperatūra - savienojums
    -40°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Common Anode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1200V 55A (DC) Chassis Mount Module
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    55A (DC)