Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - SCR - moduļi > F1842SD1000
Pieprasīt citātu
Latviešu
F1842SD1000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F1842SD1000
  • Apraksts
    MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    1kV
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    3V
  • Struktūra
    Series Connection - All SCRs
    Module
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • SCR skaits, diodes
    2 SCRs
  • Detalizēts apraksts
    SCR Module 1kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    1000A @ 60Hz
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    150mA