Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > F1842D1000
Pieprasīt citātu
Latviešu
F1842D1000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F1842D1000
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 1KV 40A MODULE
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.4V @ 120A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1000V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Module
  • Ātrums
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 1000V 40A (DC) Chassis Mount Module
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    40A (DC)