Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > DR24E12X
Pieprasīt citātu
Latviešu
DR24E12X
Noliktavā
10+
  • Daļas numurs
    DR24E12X
  • Apraksts
    SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    24V ~ 280V
  • Spriegums - ievade
    18 ~ 36VAC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    DR
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izvades veids
    AC, Zero Cross
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    12A